بزرگراه زیرزمینیِ جناب دکتر خلبان قالیباف,افتتاح شد !! | بلاگ

بزرگراه زیرزمینیِ جناب دکتر خلبان قالیباف,افتتاح شد !!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

واقعا که هرچی امکانات هستش فقط برای این تهرانی هاست!!مگه بقیه مردم ایران دل ندارند!!به تازگی شهرداری تهران که تحت هدایت جناب دکتر خلبان گازانبریان قرار داره تصمیم گرفته که برای کاهش بار ترافیکی شرق به غرب و شمال به جنوب پایتخت,اقدام به حفر و نصب و راه اندازیِ اتوبانِ زیرزمینی بکنه;با ویو و مناظر بکر و طبیعی از سیستم فاضلاب شهر تهران!!

بدین صورت که شهروندان تهرانی دیگه لازم نیست ساعات طولانی توی ترافیک معطل بشوند و میتونید به آسونی و استفاده از اتوبان زیرزمینیِ قالیبافیان,با وسیله شخصی به مقصد برسند!!فعلا و تا اینجای پروژه یه خروجی توی شهران راه اندازی شده,چند روز قبل یه خروجی توی کوهسار و امروز هم خروجی کیانشهر افتتاح شد!!

فقط دقت بفرمائید که تعدادی از تهرانی های عزیز از شدت ذوق و شوقِ افتتاحِ این مسیر جدید,بصورت خودجوش و یهوئی بصورت انفرادی و یا با وسیله نقلیه اشون یورش بردند به سمت این بزرگراه و فعلا این بزرگراهِ زیر زمینی,زیرِ بارِ ترافیکی قرار داره!!

پس عجله نکنید و با صبر و حوصله شیرجه بزنید توی خروجی ها!!ماشاالله شهردار کارشو خوب بلده و هر روز داره به تعداد خروجی ها اضافه میشه!!عجله نکنید!!فعلا 3 تا خروجی راه اندازی شده!!

فقط از تهرانی های عزیز خواهشمندیم که توی انتخابات سال دیگه یه جوری رای بدهند که دیگه جناب دکتر خلبان شهردار نشه تا بلکه ما بیایم ببریمش شهر خودمون تا از تجارب ارزنده و باکفایت و گرانقیمت ایشون توی مدیریت شهری,بهره ببریم!!!

...
نویسنده : بازدید : 21 تاريخ : پنجشنبه 18 شهريور 1395 ساعت: 20:38