المپیک و غیرت و دیاثت فرهنگی !! | بلاگ

المپیک و غیرت و دیاثت فرهنگی !!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

بازیهای المپیک در سرزمین قهوه و سالسا در جریان هستش!با اینکه در هفته اول بازیها فقط "چیزی از ارزشهای ما کم نشد"!!!ولی در ادامه و تا به الان 2 تا طلا و 1 برنز کسب کردیم.توی این المپیک هم هموطنانِ عزیزِ همیشه در صحنه,حضوری پررنگ دارند و نشون دادند که همیشه وطن برای اونها پاره تن هستش!!

اگه یادتون باشه توی بازیهای لیگ جهانی والیبال بود که چند باری تصویر این بانوی زیبای ایرانی از رسانه ملی پخش شد!! /کلیک کنید/ یا این دو گل نوشکفته که دارند توی حلقِ همدیگه دنبال زبونشون میگردند!! /کلیک کنید/ توی این المپیک هم هموطنان حضوری پرشور دارند و به تشویق و حمایت همه جانبه از ورزشکاران مشغول هستند,مثل اینها /کلیک کنید/

همین هم باعث شده که صداوسیما قید نشون دادنِ مسابقات رو بزنه و کلاسِ "غیرت شناسی"!! یا "بی غیرت کیست؟" یا "به چه کسی د...ث میگویند؟" برگزار کنه!فرقی هم نمیکنه که برنامه چه سبک و ژانری داره!از برنامه هفت,مخصوص سینما بگیرید تا تفسیر مسابقات و حتی هفته نامه زپرتیِ یالثارات,سعی در روشنگری ابعاد دیاثت و غیرت برای امت حزب الله دارند!!

این وسط تظاهرات مسالمت آمیزی هم توی سانفرانسیسکو برگزار شده که جا داره همین جا,همبستگی و اعلام حمایت خودم رو از این عزیزان اعلام کنم و با اینکه من اهل نوشتن نامه و این مسخره بازیها نیستم ولی باید بگم من قائل به دموکراسی هستم و پرزیدنت اوباما باید به حرف سانفرانسیسکوئی ها ._. گوش کنه!!

برگردیم به المپیک که ورزشکاران ایرانی رو معذب کرده از بس تماشاگران راحت و خودمونی لباس پوشیدند!! طوری که قبل از ورود به زمین چند باری سرفه میکنند و گلوشون رو صاف میکنند تا بانوان,حجاب اختیار کنند;اما اونا با همون وضعیت نشستند و انگارنه انگار که نامحرم میخواد بیاد!

حتی بعضیاشون بدون اینکه حجاب کرده باشند الکی گفتند بفرمائیدبفرمائید;ولی وقتی بچه ها وارد شدند,غش غش شروع کردند به خندیدن!!زمانی که تلویزیون ما یه صحنه رو سانسور میکرد,دل خانواده های ایرانی و همسرانِ ورزشکاران,مثل گنجشک میزد و هزار راه میرفت!حتی یه بار وسط مسابقه والیبال بود که سعید معروف وسط یکی از تایم اوت ها موبایلشو چک کرد که با پیامکی به این مضمون از همسرش روبرو شد:

"آهای سعید.یا بگو اون عجوزه ای که تاپ نارنجی پوشیده گورشو از منطقه سرویس گم کنه یا اگه بری سرویس بزنی,همه چی بینمون تموم میشه"!!سعید معروف هم در بدو ورود به زمین به سمت لوزانو رفت و گفتش:"اقا اشتباه اومدیم,اینجا سالن عروسیه;زنونشم از این طرفه"!!

حیف که تمام مردم کره زمین بی غیرت هستند که اینطوری وت و ول لباس میپوشند!!چی میشد اونها هم مثل ما با غیرت بودند و مثلا مثل ما ایرانی ها که توی عروسی و عزا اگه با ضعیفمون یا عیالمون کار داشته باشیم میریم سمت مجلس زنونه ومثلا اسم پسرمون رو داد میزنیم:تیمووووووور!!!تا بلکه زنمون بفهمه بااون کار داریم و بیاد!ولی اگه سرمون بره اسمشو به زبون نمیاریم!!

خدا این چشم پاکُ از ما نگیره,با اینکه المپیک توی برزیل که مهد رقص سالسا و کارناوال هست برگزار میشه ولی این دلیل نمیشه که تماشاچیان با 30سانت پارچه راه بیفتند بیان تماشای بازی!همه اینها اثرات تهاجم فرهنگی هستش که از جانب غرب روانه یِ کل کره زمین شده!!ولی خداروشکر که مردم ایران مثل پلیس فتا حواسشون به همه چی هست و گولِ تهاجم فرهنگی رو نمیخورند!!فقط ما خوبیم!!

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 18 شهريور 1395 ساعت: 20:38