شب شعر با طعم گیلاس/2

ساخت وبلاگ
چکیده : صحبت ما بانو تازه گل انداخته بود/به یکی و دو سه گل هم نتوان گفت بهار اینجا شاعر از کم بودن تایم لاس ... با عنوان : شب شعر با طعم گیلاس/2 بخوانید :
صحبت ما بانو تازه گل انداخته بود/به یکی و دو سه گل هم نتوان گفت بهار

اینجا شاعر از کم بودن تایم لاس زدن شکوه و گلایه داره و درخواست وقت اضافه داره برای گفتمان بیشتر جهت نزدیکی بیشتر!البته اینجا دقیقا معلوم نیست منظورش این نزدیکی هستش یا اون نزدیکی!بهرحال اگر منظورش این نزدیکی باشه در نهایت یاعث اون نزدیکی هم میشه!!

دلبرا یک بوسه دادی اینقدر نازت ز چیست/گر پشیمان گشته ای بکذار در جایش نهم

شاعر اینجا در حین گفتگو یکهو و ناغافل معشوق رو بوس میکنه ولی معشوق که از قضا خوشش هم اومده شروع به ناز کردن و شکایت کردن میکنه!اینجاست که شاعر اون ذات خبیث خودش رو آشکار میکنه و میگه اگه خوشت نیومد بیا پس بگیرم!!چطوری پس بگیره؟اینطوری که بیاد دوباره بوسش کنه و الکی مثلا بوس رو پس گرفت!اینجا معلوم نیست معشوق به نیت پلید شاعر پی برده یا نه ولی در هر صورت احتمال کشیده شدن طرفین به سمت کارهای خاک بر سری میره!!

از غم هجران تو است این همه آزار مرا / زهر توئی پاد توئی بیش میازار مرا

اینجا شاعر که از سفت و سخت بودن معشوق کفری و عصبی شده برای بوس کردن بیشتر معشوق شروع به شروور گفتن میکنه ولی معشوق گول شاعر رو نمیخوره و اعلام میکنه اگر بوس میخوای بیا خواستگاریم!!

شب شعر با,شب شعر با ت,شب شعر با عشق تا دمشق,شب شعر باران شرق اصفهان,شب شعر با د,شب شعر با حضور,شب شعر با م,شب شعر با هيلا,شب شعر با ل,شب شعر با ا,...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : دوشنبه 17 آبان 1395 ساعت: 11:25