چِرت گفتن,بعد از چِت بازی

ساخت وبلاگ
چکیده : هر چه در چنته داشتند رو کردند!!از تمام ابزارهای در دستشان استفاده کردند تا حسن روحانی را اولین رئیس ... با عنوان : چِرت گفتن,بعد از چِت بازی بخوانید :
هر چه در چنته داشتند رو کردند!!از تمام ابزارهای در دستشان استفاده کردند تا حسن روحانی را اولین رئیس جمهور یک دوره ای کنند!از تحریک شورای نگهبان برای رد صلاحیت رئیس جمهور مستقر بگیرید تا استفاده از رانت و پول بیت المال برای تبلیغات و پروپاگاندای سیاسی در مزمت دولت و ناکارآمد نشان دادنِ دولت یازدهم!

برای کاهش آراء دولت حتی به شایعات هم دخیل بستند!از ترویج شایعه "بکارگیری جدیدترین دستگاه های شنود" در کاخ ریاست جمهوری تا شایعه عدم حضور حسن روحانی در سعدآباد!

برای تضعیف و ناکارآمد کردنِ دولت و حلقه نزدیکِ اطرافیانِ رئیس جمهور هم ابتدا سعی کردند برادر رئیس جمهور را به اختلاس و ارتشاء متهم کنند,وقتی هم موفق نشدند,یک روزنامه نگار زندانی در انفرادی را تحت فشار قرار دادند تا اعتراف به داشتن رابطه نامشروع با برادر رئیس جمهور کند!ولی باز هم موفق نشدند!!

روزها سپری میشد و به روز انتخابات نزدیک میشدیم!!تمام تحلیل های کارشناسی و غیرکارشناسی را جمع بندی کردند و به این نکته رسیدند که تنها عامل شکست اصولگرایان در انتخابات گذشته,تعدد کاندیدا بود!!به همین خاطر هم بعد از یک سال کارِ کارشناسی و بررسی همه جانبه اوضاع و احوال کشور,و پیدا نکردن رقیب برای روحانی;دست به دامان رئیسی شدند!شخصی که تا بحال یک روز هم کار اجرائی نکرده و فقط هم منبر روضه سیدالشهدا رفته و حتی سخنرانی هم بلد نیست!!

به نذورات و پول امام رضا هم دست درازی کردند و چند ماه قبل از انتخابات,با درست کردن یک پرونده صوری و با فراری دادنِ برادر زنِ واعظی طبسی,پول های امام رضا را چوب حراج زدند برای تبلیغات انتخاباتی!!از هدیه دادن کت شلوار و سکه طلا به مردم بگیرید,تا ارسال غذا و نبات و پارچه سبز و حتی پرپکانی سیاسی به وسعت کشور ._.

ولی در آخر,بعد از آن همه دروغ و دغل بافتن,از شروورهای گفته شده درباره سند2030 بگیرید,تا وعده دروغ و فریب دادن مردم;با عرض معذرت و شرمندگی و عذرخواهی بخاطر این جملاتی که میگم,این جملات داخل پرانتز که توی مسجد 14 معصوم خیابان نواب توسط یک شخص غریبه و در غیاب مسئول مسجد پشت تریبون گفته شده(مثلا در مساجد گفتند دولت داره کاری میکنه که دخترها ازدواج نکنند و همگی همجنس باز بشوند,به همین خاطر هم سن ازدواج رفته بالا!هیچ کدوم از دخترهاتون پرده ندارند بخاطر کارهای دولت و به همین خاطر ازدواج نمیکنند)این جملات داخل پرانتز و جملات مشابه توی روستاها و مساجد گفته شده,به همین خاطر هم رئیس جمهور توی مصاحبه مطبوعاتی گفت از حرفهای گفته شده درباره 2030 نمیگذرم.

یک مورد از اعلامیه پخش کن ها هم توی خیابون گیر من افتاد و وسط بحث با یکی,یک عابر از دسته کاغذ توی دستش یک کاغذ داد به طرف بحث من و خطاب به اون گفت:بیا اینو بخون ببینم باز دخترت را میفرستی مدرسه  ._. منم چون عجله داشتم دیگه بحث نکردم!!

اصولگرایان وعده یارانه سه برابر و ایجاد ماهیانه یک میلیون شغل هم دادند,ولی نتیجه تمام این دروغها و تخریب ها و فحاشی ها,سیلی خوردن از مردمی به وسعت ایران بود!نتیجه انتخابات پس زده شدن از طرف مردم بود.

الان و برای بعد از انتخابات هم برای تسکین درد و سوزش باختن در انتخابات هم به گفتن اراجیف درباره رای سیاه و سفید,رای حلال و حرام روی آورده اند!!موحدی کرمانی هم که بعد از زدن یک جنس ناب اومد گفت:اگه 3 میلیون رای روحانی کم بشه و 3 میلیون رای رئیسی زیاد بشه,ما برنده میشیم ._. خیلی دوست دارم بدونم این اصولگراها چی میزنند که اینطور تخیلات میبافند!!از کجاش میخواد برای رئیسی رای دربیاره؟!!!

حالا بماند که حتی عنوان کردن رای سیاه و سفید و حلال و حرام,خودش توهین به ملت ایران هست و اینها اصلا در جایگاهی نیستند که بخواهند برای مردم تعیین تکلیف کنند,ولی اولا که جواب این حرفها بماند برای یکی دو ماه دیگه,بعد از تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری,اون موقع روحانی خیلی شیک و مجلسی,میشوره,خشک میکنه,پهن میکنه!!

ضمن اینکه با خواندن و شنیدن این حرفها فقط و فقط مطمئن میشیم که رای درست دادیم و صاف زدیم وسط خال!!منتظر متلک ها و جواب دندان شکن از طرف حسن روحانی هستیم.ضمن اینکه ما سال 88 را فراموش نکردیم و گفتنی درباره اون سال و این انتخابات زیاد هست.

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 7 خرداد 1396 ساعت: 23:27