سیمرغ اهدائی به روحانی | بلاگ

سیمرغ اهدائی به روحانی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

رئیس جمهور حسن روحانی:

ما به موسیقی سطح پائین علاقه نداریم,البته بعضی ها هم میگن اون خوبه!!

ما رسانه آنچنانی در اختیار نداشتیم,ستادهای ما حتی پول هم نداشتند!ولی الحمدالله ستاد رقیب کمک کرد و بچه ها,شام را میرفتند ستاد بغل!!

سیمرغ بلورینِ تیکه انداختن را باید اهدا کرد به حسن روحانی!!توی این مدت از طرف جامعتین و خبرگان و ... حرف زیاد زده شده که غالبا چون مفت بوده دیگه جواب نمیدم!ولی همین که بعضی ها دارند میسوزند,برای دنیا و آخرت ما کافیست!!

چیزی که من با چشم خودم دیدم این بود که نماینده رئیسی در شعبه اخذ رای به چند نفر که توانائی تصمیم گیری نداشتند گفت توی برگه رای بنویسید رئیسی!!یا اینکه تا شعبه شلوغ میشد این بلند میشد یکی دو تا جمله میگفت که توی اون رئیسی بکار رفته باشه!!منم به تماشای دست و پا زدن این مشغول بودم!!

ولی خب ما فیلم و عکس دیدیم از اتوبوس اتوبوس طرفدار و هواردار رئیسی که از شهرهای اطراف می اومدند,از بسته های غذائی که مزین شده بود به عکس رئیسی,ما عکس کت شلوار و لباس و کارت بانکی اهدائی از طرف رئیسی را دیدیم!ما یادمون نرفته که برای تخریب روحانی حتی به نشون دادن سوتین بنفش هم متوسل شدید!!امروز هم یکی از دلواپسان توئیت کرده بود:توی ستاد شما مشروب و اتاق سکس بود,نزارید دهن ما باز بشه  ._.

خیلی دوست دارم بدونم این بنده خدا رو به اسم ستاد روحانی کجا بردند؟!!شاید مثل همون داستان سعید طوسی باشه که به اسم کلاس قران,اون بدبخت هارو ...

ولی در هر صورت همون که رئیس جمهور گفت,کفایت میکنه و من همین را مینویسم:حالا فرقی نمیکنه 24 میلیون نفر به من رای دادند,یا با اون 4 میلیون نفری که ازشون رای نگرفتند میشد 28میلیون نفر,در هر صورت اینها انتظار دارند گفتمان و تصمیم اونها در کشور مدیریت بکنه و تصمیم گیر باشه.

ولی برای دلواپسان و برای بعضی از دوستان یادآوری میکنم که,اگر سید محمد خاتمی نجابت میکنه و اعتراضی نمیکنه,بخاطر انقلاب هست,اگر آیت الله هاشمی اعتراض علنی نمیکرد و همچنان طرفدار رهبر بود,بخاطر انقلاب بود که نمیخواست باعث انشقاق نیروها بشه,اگر سید محمد خاتمی همچنان و بعد از رای 80 درصدی سال 76,در میان 80 درصد مردم اعتبار داره بخاطر نجابت و حجب و حیاش هست.

حسن روحانی به چشم خودش دید که با خاتمی به رغم نجابتش چطور برخورد کردند,یا با هاشمی به رغم مصلحت انگیزیش چطور برخورد کردند و باعث مرگش شدند,ولی حسن روحانی مثل اینها نیست!حسن روحانی همونطور که گفت اومده تا صدای نسل حال حاضر ایران باشه,نسلی که نمیخواد کشور در دستان عده ای رانت خوار و مسلط به اسلحه و قدرت باشه.حسن روحانی میدونه اگر بخواد مثل خاتمی و هاشمی و خمینی,کوتاه بیاد دیگه نه چیزی از خودش باقی می مونه,و نه از ایران

حسن روحانی در 4 سال آینده,قطع به یقین مصلحت گونه رفتار نخواهد کرد و برای همیشه ایران را از این لکه ننگ,پاک خواهد کرد.اندکی صبر,سحر نزدیک است...

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 7 خرداد 1396 ساعت: 23:27