تبریک میگم ^_^

ساخت وبلاگ
چکیده : بعد از چند ماه نگرانی و چند روز بغض و چند ساعت استرس,بالاخره همونی شد که میخواستیم,همونی شد که برای ... با عنوان : تبریک میگم ^_^ بخوانید :
بعد از چند ماه نگرانی و چند روز بغض و چند ساعت استرس,بالاخره همونی شد که میخواستیم,همونی شد که برای کشور و ملت و هموطن,خیرالموجودین بود.امیدوارم دکتر روحانی با قدرت تر,با تلاش تر,با صلابت تر در پی اعتلای کشور قدم برداره.

خیلی ها به دکتر رای مشروط دادند!رای اونها مشروط به پیگیری مطالبات اونها بود,روحانی باید با جدیت زیاد در پی پیگیری مطالباتِ اکثریتِ کشور که به ایشون رای دادند قدم برداره,ضمن اینکه حقوق اقلیت هم رعایت بکنه.

اقلیتی که به شخصه توی چند روز گذشته و حتی دیروز در شعبه اخذ رای,تلاش ها و اقدامات خلاف قانون اونها را به چشم دیدم.گفتنی زیاد هست,از روند مبارزه و تلاش برای کسب پیروزی که حاصل شد,تا روز رای گیری که من افتخار داشتم نماینده دکتر روحانی در یکی از شعبات اخذ رای باشم!اون هم مدرسه دخترانه!!حالا بعدا تعریف میکنم براتون!!

بهرحال مجددا تبریک میگم,برای تو,برای ما,برای همه,برای ملت;آرزوی روزهای پرفروغ و درخشان دارم  ^_^

آماری هم که من توی پست های قبل دادم بدون کسر آراء باطله و آراء دو نفر آخر بود!!واسه همین رای دکتر یه کم بیشتر نوشتم!!ولی مهم نیست!چیزی که مهمه اینه که رئیس جمهور من برنده شده ^_^

به قول خود دکتر روحانی,علی برکت الله

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 7 خرداد 1396 ساعت: 23:27