مستهجن نگاری در تلویزیون جمهوری اسلامی؟!! | بلاگ

مستهجن نگاری در تلویزیون جمهوری اسلامی؟!!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

هنوز چند ساعتی از شروع روز عید فطر و برگزاری نماز عید نگذشته بود که به سرعت شعرخوانی جوانکی در کانال های تلگرامی به اشتراک گذاشته میشه.چون شعر اعتراض به برجام و حاوی توهین همراه با اساعه ادب به شخص رئیس جمهور بود به سرعت دیده شد و البته سریعا مورد اعتراض طرفداران رئیس جمهور قرار گرفت.

ولی حرف من درباره هتک حرمت شخصِ اولِ اجرائی کشور آنهم توسط یک مثلا مداح نیست!مداحی که ادعای تحصیل در مقطع دکترا را دارد ولی اصلا و ابدا چیزی از رعایت اصول یک اعتراض(چه در خلوت و چه در مراسم عمومی و چه مراسمی که پخش تلویزیونی میشود)نمیداند!البته از کسی که در محضر اساتیدی چون سعید طوسی فیض برده و از شاگردان این قاری محبوب قرآن هم بوده چیزی نباید توقع داشت!!!!

حرف من درباره فاجعه دیگری هست که شب قبل در برج میلاد اتفاق افتاد و از تلویزیون هم پخش شد و به فاصله چند روز بعد هم تقریبا دیده شد!آنهم بغل کردن مجری های مراسم بود!مجری زن و مرد که خدارو هزار مرتبه شکر زن و شوهر هم بودند,در یک حرکت محیرالعقول در منظر دیدگان ملت همدیگر را سفت در آغوش کشیدند و عفت عمومی را جریحه دار کردند!!

چرا؟!چرا مردم این اندازه بی غیرت شده اند که می آیند حرکتی که باید در خلوت و اتاق خواب انجام بدهند را با وقاحت تمام و بصورت مستهجن طوری,در برابر دیدگان مردم انجام میدهند؟!!

البته اولش که مردم خبر نداشتند اینها زن و شوهر هستند چند نفری با دیدن این صحنه سکته قلبی/مغزی زدند ولی بعد سریعا معلوم شد که این دو تا مجری با هم همسر هستند,ولی باز چیزی از کثیف بودن این حرکت کم نمیکنه ._.

مشکل مملکت ما همینهاست!همین بیرون بودن چهارتا شیوید شما از زیر روسری هست!همین شراره های آتشی که میندازید بیرون از زیرِ روسری یا مقنعه یا شال یا هر کوفت دیگه ای!!همین دست دادن یک زن یا مرد غریبه با هم!همین اختلاط و ارتباط بین جنس نر با ماده!همین خودش باعث اصطکاک میکند!باعث جرقه در انبار شهوت و کثافت کاری و کارهای خاک بر سری میکند!کی قراره اینها را بفهمید!

البته فورا و سریعا این زوج عذرخواهی کردند و گفتند اطلاع نداشتند که به اصطلاح روی آنتن هستند!ولی بهرحال طبق اطلاعات موثق توبیخ و تنبیه با درج در پرونده حداقل جریمه برای این عمل شنیع میباشد که انجام گرفته است!!

تورو قرآن نکنید این کارها را!یک مقدار رعایت کنید!یک مقدار حیا کنید!بد نیست ._.

  #چهارشنبه_های_سفید     #روشنفکر_باشیم_ولی_بی_غیرت_نباشیم  

مستهجن,نگاری,تلویزیون,جمهوری,اسلامی؟,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 24 مرداد 1396 ساعت: 15:16