جاسوسیِ کیهان نشینان برای اسرائیل

ساخت وبلاگ
چکیده : کیهان مطلبی منتشر کرده و از کره شمالی به عنوان یک الگوی موفق در تقابل با امریکا نام برده و عنوان کرد... با عنوان : جاسوسیِ کیهان نشینان برای اسرائیل بخوانید :
کیهان مطلبی منتشر کرده و از کره شمالی به عنوان یک الگوی موفق در تقابل با امریکا نام برده و عنوان کرده که چرا ایران مانند کره شمالی عمل نمیکنه!!

از زمان شروع بکار دولت دکتر روحانی,به ضرس قاطع عرض بکنم که حتی یک روز هم نبوده که در کیهان تیتری بر علیه دولت نوشته نشود,همه نوع توهین و فحش بر علیه دکتر روحانی و دولت یازدهم و وزراء نوشته شد.

ولی جالب هست که بدونید "رضا گلپور" یکی از خبرنگاران و نویسندگان کیهان; "محمد حسین رستمی" نویسنده کیهان و سایت رجانیوز;و همچنین "سید محمد حسین علوی" خبرنگار و نویسنده و سردبیر کیهان که اتفاقا خواهرزاده یِ شریعتمداری,مدیرمسئول کیهان هم هست;هر سه نفر به جرم جاسوسی برای اسرائیل الان بازداشت و زندانی هستند.

روزی نبوده که شب نامه کیهان علیه اطلاحات و سید محمدخاتمی و دکتر روحانی و برجام مطلب ننویسد,به هنرمندان و ورزشکاران و هر آدم موفق و مفیدی برای جامعه توهین میکنه(تازه ترین مورد هم توهین به مهدی مهدوی کیا هست)برای همه نسخه میپیچه و به دروغ,و با خبرسازی و خبرپردازی حاوی دروغ و فحش به تقابلِ رای و خواست نظر مردم میره و به هر چیزی که خواستِ مردم و دولت برآمده از نظر مردم هست توهین میکنه,بعد از اونور الان خبرنگارانش به جرم جاسوسی برای سرائیل زندان هستند!

یا اون سه تا مداح اهل بیت(یکی داماد پروین احمدی نژاد هست,یکی هم عبدالرضا هلالی معروف هست که چند سال پیش هم یک کلیپ از قلیان کشیدنش با چند تا خانم منتشر شد!!) که در تمام مراسم های بیت معظم له هستند,به جرم جاسوسی برای فرانسه و اسرائیل در زندان هستند(ظاهرا چند روزی هست با وثیقه آزاد شدند)

اونوقت دغدغه کیهان و پایداریها و یک مشت عقب افتاده ذهنی-روانی شده مخالفت با برجام و روحانی و دولت,چون بخاطر دکتر روحانی و برجام,دلالی و رانت خواری و فروش نفت و پورسانتِ جابجائی دلار از دست این دسته و گروه گرفته شده;چون دولت دکتر روحانی برآمده از خواست و نظر مردم هست و مردم خواهان تعامل و مراوده گسترده بین المللی هستند,مردم از جنگ و تحریم و دشمنی خسته شده اند.

ولی متاسفانه فعلا تفنگ دست یک مشت ارازل و اوباشِ سیاسی هست که نان خودشون را در تحریم و گرسنگی و فشار زندگی بر مردم جستجو میکنند.ولی مردم و رای اونها یک تودهنی محکم بوده به این دلواپسانِ دکل نفتی غیب کن!!

فعلا که تا 1400 با دکتر روحانی هستیم,بعد از اون هم مطمئنا دولت دست این جماعت نخواهد افتاد...

جاسوسیِ,کیهان,نشینان,برای,اسرائیل,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 27 مرداد 1396 ساعت: 8:22