سیاست در تشک کشتی !!

ساخت وبلاگ
چکیده : عباس جدیدی(کشتی گیر سابق و عضو شورای شهر فعلی تهران) گفته:پوتین هم قبلا جودوکار بوده ولی الان رئیس ج... با عنوان : سیاست در تشک کشتی !! بخوانید :
عباس جدیدی(کشتی گیر سابق و عضو شورای شهر فعلی تهران) گفته:پوتین هم قبلا جودوکار بوده ولی الان رئیس جمهور روسیه است.

 

تقارن بازیهای المپیک و نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری,اونهم توی دوره زمونه ای که ورزشکاران هم سودای رسیدن به مناصب سیاسی رو دارند;میشه همین متن پائین!!فقط با صدای "هادی عامل" گزارشگر معروف کشتی بخونید..

به نام خدا;عرض سلام دارم خدمت شما بینندگان عزیز,روی تشک A میریم که داشته باشیم مناظره دو کاندید انتخابات ریاست جمهوری که روی تشک کشتی قراره برگزار بشه.در یک طرف محمود احمدی نژاد با بدنی نحیف و لاغر ملقب به گربه گرمسار با دوبنده و کاپشن قهوه ای داریم.مقابلش حسن روحانی چغر و بدبدن با دوبنده بنفش قرار داره.

خب کشتی شروع میشه.دوتا حریف باهم سرشاخ میشن.همین اول کاری حسن روحانی سعی میکنه با تاکتیک منطق و استدلال از حریف امتیاز بگیره,ولی حریفش با دوبنده و کاپشن قهوه ای با تاکتیک همیشگیِ "من از شما میپرسم" رو به جلو فرار میکنه.دوبنده و کاپشن قهوه ای میخواد روی سر و گردن حریف کار کنه که داور بهش تذکر میده.حالا حسن روحانی میره زیر یه خم دوبنده قهوه ایُ بگیره که داور بی جهت کشتی رو متوقف میکنه و به حسن روحانی اخطار میده!واقعا معلوم نیست چرا اخطار داده شد!!

کشتی سرپا ادامه داره که روحانی سعی داره بزنه زیرِ کتف حریف ولی حریفش هم با بدن نحیف و لاغر ولی بدبدن و حتی بددهن سعی داره با تاکتیک بگم؟بگم؟ امتیاز بگیره.یه لحظه روحانی با نام بردن از بقائی و مشائی و رحیمی زیر یه خم حریفش رو میگیره ولی داور امتیازی نمیده!!

حالا حسن روحانی با گفتن جملات 3 هزار میلیارد و کاهش ارزش پول ملی میره که حریفشُ خاک کنه که نه!!داور بی جهت بازی رو قطع میکنه.حالا میبینیم داور به روحانی اخطار میده.بله روحانی باید بخوابه روی تشک اصلا معلوم نیست چرا به روحانی اخطار دادند.

مربی دوبنده بنفش که جهانگیری و حسین فریدون هستند به نشانه اعتراض کلید شونو به تشک پرتاب میکنند ولی داور اعتراضشونو قبول نمیکنه.حالا میبینیم که قالیباف و جلیلی و حدادعادل اومدن کمک احمدی نژاد.ظاهرا اینجارو با کشتی کج اشتباه گرفتند!!4 نفری افتادند روی روحانی تا بتونند یه فن پیاده کنند.با اینکه وقت کشتی تموم شده و داور باید سرپا بده ولی اینکارو نمیکنه و 20 دقیقه به وقت کشتی اضافه میکنه!!

هر 4 نفر سعی دارند با تاکتیک فیش های حقوقی روحانی رو خاک کنند که روحانی,اعتراض میکنه.توی صحنه آهسته هم الحق و والانصاف مشخص هستش که ریشه یِ فیش های حقوقی به دولت قبل برمیگرده ولی داور اخطارُ قبول نمیکنه و به همین خاطر 1 امتیاز به دوبنده و کاپشن قهوه ای میده و 1 اخطار به روحانی که باید توی خاک بشینه!روحانی توی خاک نشسته و هر 4 تا حریفش سعی دارند تا به نحوی ازش امتیاز بگیرند ولی روحانی خیلی قرص و محکم چسبیده به تشک و اجازه حرکت به حریف نمیده.

کشتی سرپا اعلام میشه ولی حالا هر 4 تا حریف سعی دارند با تاکتیک های مختلف از روحانی امتیاز بگیرند!!جلیلی با تهدید برجام و تبدیل اون به فرصت میره زیر یه خم بگیره که روحانی به آسونی پرتش میکنه بیرون از تشک!!قالیباف هم یه لحظه از دوبنده اش یه گازانبر در میاره که داور باید بهش اخطار بده که نمیده!!حداد عادل هم که تا میبینه روحانی چغر و بدبدن هستش خودش میکشه کنار!

یه لحظه روحانی میزنه زیر کتف احمدی نژاد و میره خاکش کنه که داور امتیاز میده ولی هیئت ژوری که احمد جنتی رئیسش هست قبول نمیکنه!اینبار داور بعلت کم کاری یه اخطار بی جهت به حسن روحانی میده تا توی خاک بشینه و هر 4 تا حریفش می افتند روش!!ولی روحانی با تاکتیک برجام هر 4 نفرو پرت میکنه کنار و مثل پلنگ بلند میشه و هر 4 تاشونو مثل کتلت میچینه روی هم و خاکشون میکنه!!!

آفرین به غیرتت.درود به شرفت.حالا روحانی هر 4 نفرو 4 بار فیتیله پیچ میکنه و 10 امتیاز میگیره.دیگه هیئت ژوری هم نمیتونه حق خوری کنه!!اطلاح طلبان هم که اجازه شرکت توی مسابقات رو نداشتند با تشویق خودشون به روحانی روحیه میدند و روحانی دوباره هر 4 نفرو ضربه فنی میکنه!!

گلبانگ پیروزی به صدا درمیاد.خدا قوت پهلوان.خسته نباشی دلاور...

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 18 شهريور 1395 ساعت: 20:38